تبلیغات
جذاب ترین عکس های عاشقانه و اس ام اس های عاشقانه - بیوگرافی سیاوش خیرابی


 
اضافهحذف

- امروز :
- بازدید های امروز:
- بازدید های دیروز:
- كل بازدید ها:
- كل مطالب:
- كل نظر ها:
- ایجاد صفحه: - ثانیه  

 
پارس ویوا.کام

شنبه 15 فروردین 1388 نوشته شده توسط محمد +سما

بیوگرافی سیاوش خیرابی

تشابه بازی او به حامد بهداد خیلی زود او را مورد توجه رسانه‌ها و مخاطبین قرار داد اما حتی اگر به بدبینانه‌ترین شكل ادعا كنیم او تنها از بهداد تقلید می‌كند، بدون اغراق می‌توان از حالا آینده‌ای خوب را برایش متصور شد.وی تجربه طولانی در راستای حضور حرفه‌ای جلوی دوربین ندارد و كارهایش تنها به فیلم «تلخون» و نیز فیلم سینمایی «حس پنهان» محدود می‌شود. هر چند او از سال‌ها پیش و در سنین پایین وارد دنیای هنر شده است. در حس پنهان تنها یك پلان جلوی دوربین مصطفی رزاق كریمی رفت و همان یك صحنه برای این بازیگر جوان كافی بود تا در پرونده كاری‌اش ثبت شود. در زندگی واقعی‌اش تقریبا می‌توان گفت شباهتی با بهرام كیا ندارد، او برعكس بهرام بسیار متین، صبور و كم سر و صداست.

 متولد چه سالی هستی و از چه سالی بازیگر شدی؟

خیرابی: آذرماه سال 1363 به دنیا آمدم. در خصوص بازیگری هم سال سوم راهنمایی در یك كار ایفای نقش كردم كه بعد از آن به خاطر درس و مدرسه، به دنبالش نرفتم تا این‌كه در دوره دانشگاه توسط یكی از دوستانم برای یك كار مستند داستانی به آقای رزاق كریمی معرفی شدم اینجا بود كه تصمیم گرفتم جدی‌تر به این حرفه بپردازم از این رو رفتم به كانون سینماگران جوان و یك دوره كامل آموزش بازیگری را سپری كردم و دوباره برای كار «حس پنهان» آقای رزاق كریمی انتخاب شدم؛ بعد از آن در تله فیلم «تلخون» به كارگردانی آقای امینی ایفای نقش كردم.

 برای ترانه مادری چگونه انتخاب شدی؟

خیرابی: آقای حمزه‌ای تلخون را دیده بودند برای همین با من برای این كار تماس گرفتند.

 اما با ایفای نقش در این سریال این ذهنیت پیش می‌آید كه سابقه طولانی در این حرفه داری. به نظر خودت دلیل این موفقیت چه چیزی است؟

خیرابی: من از بچگی عاشق فیلم بودم، فكر می‌كنم تمام این فیلم دیدن‌ها در ایفای نقش به كمكم می‌آیند، ضمن این‌كه به دلیل شغل پدرم با دوربین آشنا بودم چرا كه پدرم آتلیه عكاسی و فیلمبرداری دارد. همیشه جدیدترین دوربینی كه وارد بازار می‌شد به خانه ما هم می‌آمد،  از این رو با دوربین غریبه نبودم، برای همین هیچ هراسی از لنز و دوربین نداشتم. فكر می‌كنم دلیل اصلی راحت بودنم جلوی دوربین همین ویژگی شغل پدرم بوده و هست. در مورد این سریال خاص هم اگر بازی من خوب به نظر آمده به خاطر لطف و زحمات آقای حاتمی به عنوان بازیگردان و آقای سهیلی‌زاده و همچنین آقای حكیمی است كه بسیار كمكم می‌كنند.

 پیشتر كه كارهای این بازیگران مثل دانیال حكیمی،  هما روستا، مینا لاكانی و... را می‌دیدی، فكر می‌كردی روزی در كنارشان ایفای نقش كنی؟

خیرابی: به هیچ‌وجه، چنین احتمالی نمی‌دادم.

 كدام یك از كارهای دانیال حكیمی را بیشتر دوست داری؟

خیرابی: من همیشه یكی از طرفداران ایشان بودم، هم من و هم خانواده‌ام عاشق صدای آقای حكیمی هستیم، اكثر كارهایشان را دیده‌ام، اما سریال «مسافر» بیشتر در ذهنم باقی مانده بازی در كنار آقای حكیمی و همچنین خانم روستا شانس بزرگی است برای من كه هیچگاه فراموشش نمی‌كنم.

 سقف آرزوهای سیاوش خیرابی كجاست؟

خیرابی: آرزوهای من هیچ وقت سقف نداشته، هر چه می‌روم بالاتر باز بالاترش را طلب می‌كنم.

 خانواده‌ات چطور؟ آنها هیچ كدام وارد این حرفه نشده‌اند؟

خیرابی: دو تا برادر دارم كه از من بزرگترند و كار پدر را دنبال می‌كنند.

 در این مدت كه ترانه مادری روی آنتن می‌رود، در بیرون چهره شناخته شده‌ای هستی؟

خیرابی: كم و بیش. یك بار به رستوران رفته بودم همه مرا شناختند و آمدند برای امضا، همین طور كه سرم پایین بود آقایی را دیدم، یك دفعه ناخودآگاه ایستادم شروع كردم به سلام و احوالپرسی، او گفت: «پسرم از تو خوشش میاد، می‌خواد باهات عكس بگیره». من از همون لحظه زبانم بند آمد، بعد كه رفت به یاد آوردم كه ایشان آقای هاشمی معلم اول دبیرستان من بوده تازه فهمیدم چرا زبانم بند آمده بود، چون همیشه از او می‌ترسیدم.

  او فهمیده بود شاگردش بودی؟

خیرابی: نمی‌دانم، وقتی فهمیدم دنبالش رفتم اما چون همه جمع شده بودند برای عكس و امضا، نتواستم پیدایش كنم.

 برداشت شخصی تو از سریال ترانه مادری چیست؟

خیرابی: یكی از محورهای اصلی این سریال نشان دادن تربیت نادرست است بی‌توجهی زیاد به بهرام و از آن طرف توجه زیادی به پویا، همان بحث افراط و تفریط.

 رشته‌ تحصیلی شما؟

خیرابی: فوق‌دیپلم نرم‌افزار  كامپیوتر هستم كه انشاا... می‌خواهم برای لیسانس بخوانم.

 بازدیدها [] - نظرات []
  
پرتال دانلود ایران
Powered by:

ParsViva.COM

AllRights Reserved 2008 .:. Designer This Sprite Download Teamplate Reza Rajabalian

(function (d) {var url = location.protocol+'//api.sabavision.com/pox/poxjs.js';d.write('