تبلیغات
جذاب ترین عکس های عاشقانه و اس ام اس های عاشقانه - جدیدتریم البوم های خواننده ها(اخبار موزیک)


 
اضافهحذف

- امروز :
- بازدید های امروز:
- بازدید های دیروز:
- كل بازدید ها:
- كل مطالب:
- كل نظر ها:
- ایجاد صفحه: - ثانیه  

 
پارس ویوا.کام

پنجشنبه 13 فروردین 1388 نوشته شده توسط محمد +سما

Shadmehr aghili

آلبوم جدید شادمهر عقیلی شامل 8 ترک میباشد که از کمپانی  Century Records در روز April 15 ریلیز میشود 

- مهدی مقدم هم به جمع خوانندگان لوس آنجلسی پیوست . مهدی مقدم در جمع خوانندگان داخلی دارای رکورد بیشترین تولید موزیک ویدیو بود و با توجه به تعداد بالا موزیک ویدیو های او و عمل نکردن به تعهدادتش در ارشاد و همکاری با شبکه های غیر مجاز ماهواره ای ، تقریبآ مجوز گرفتن آلبوم جدید او امری محال بود و نام او در لیست خوانندگان ممنوع الفعالیت قرار داشت . امیدواریم خروج هنرمندان داخل کشور و همکاری آنها با مارکت لوس آنجلس به بهانه ممنوع الفعالیت بودن به یک امر همه گیر تبدیل نشود .

- کما ۲ بهار ۸۸ منتشر می شود . "کما ۲" نام آلبوم جدید حمید عسکری می باشد که تنظیم های آن توسط نیما وارسته انجام شده . در این آلبوم کلیه ملودی توسط حمید عسکری ساخته شده و در لیست ترانه سرایان این آلبوم علاوه بر اسم حمید عسکری ، نام داریوش شهریاری و آرتمیس توکلی نیز به چشم می خورد . با توجه به اینکه آلبوم اول حمید عسکری (کما) یکی از بهترین آلبوم های منتشر شده در سال ۱۳۸۶ بود انتظار مخاطب پاپ از حمید عسکری و آلبوم کما ۲ بسیار بالا می باشد .

- آلبوم جدید علی اصحابی اردیبهشت سال جاری منتشر خواهد شد . آلبوم جدید علی اصحابی که "تو راست می گی" نام دارد بالاخره پس از ۳ سال انتظار مجوز انتشار دریافت کرد . کمپانی ایران گام که امتیاز این آلبوم را خریداری کرده به احتمال زیاد این آلبوم را اواسط بهار روانه بازار خواهد کرد . با توجه به این که مراحل تولید این آلبوم از سال ۸۵ شروع شده ، علی اصحابی با اضافه کردن چند تراک جدید و حذف کردن چند تراک قدیمی آلبوم خود را به روز تر کرده . در این آلبوم هنرمندی همچون : الیاس شیرزاد ، کوشان حداد ، انوشیروان تقوی ، ترانه مکرم ، یاحا کاشانی ، روزبه بمانی ، اشکان آبرون و ... حضور دارند  
پرتال دانلود ایران
Powered by:

ParsViva.COM

AllRights Reserved 2008 .:. Designer This Sprite Download Teamplate Reza Rajabalian

(function (d) {var url = location.protocol+'//api.sabavision.com/pox/poxjs.js';d.write('